Kurumsal

Sertifika

1993 yılında Astaş çelik kapı bünyesinde yerel ölçekte mutfak&banyo ve iç kapı üreticisi olarak işe başlayan Culina; kısa zamanda, yenilediği ileri teknoloji ürünü makine parkı, Türkiye ve Dünya’da mesleğinde söz sahibi mimar-mühendislerden oluşan çözüm ortakları ile bugün yurt içi ve yurt dışındaki büyük projelere imza atmayı sürdürmektedir.


Yolculuğuna 20 kişilik çalışan kadrosu ile 3.000 m2 lik tesisinde başlayan Culina, bugün 110 kişilik ekibi ve 9.000 m2 lik tesisinde daima ve öncelikle müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.


Sürekli gelişim ve iyileştirmenin esas alındığı firmamız,2008 yılında Pbm Germany & Sharony ile yapmış olduğu ortaklık ile otel mobilyaları konusunda da yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği projeler ile sektördeki sayılı tedarikçiler arasına girmeyi başarmıştır. Etkin ve dinamik yapısı ile sürekli gelişen konsepte ayak uyduran Culina, tasarım, uygulama ve kurumsal yönetim tecrübesi ışığında iç mobilya tasarım/üretim, otel mobilyaları tasarım/üretim, mimarlık ve iç mimarlık konusunda butik üretimden seri üretime kadar hizmet vermektedir.


Yaptığımız işlerde daha fazla değer yaratmayı hedefleriz. Takım çalışması ve mühendislik becerilerimize güveniriz. Bizden istediğinizi, istediğiniz zamanda, istediğiniz şekli ile yapar, size verdiğimiz sözü tutarız.Kalite politikamız


Kaliteyi bir hedeften çok devamlı gelişmesi ve iyileştirilmesi gereken bir süreç olarak kabul eder ve yönetimini bu şekilde sağlarız.

Kalite sürecimizin başına da müşterilerimizi konumlandırırız ki, katma değeri yüksek, rekabet gücümüzü arttıran ve verimlilik esasına dayalı daimi gelişime devam edelim.